Copyright © www.tomer.cz
Google    Listing    Seznam
Tomáš a Marie RASZKOVI
739 61  Třinec
Oldřichovice 777
mobil : +420 776 667 766
mobil : +420 736 150 300

TOPlist
Vítáme Vás na stránkach www.tomer.cz
Nabízíme Vám pravidelný úklid, jednorázové úklidové práce a ostatní činnosti pro administrativní, průmyslové a komerční objekty.
O FIRMĚNaše rodinná firma Tomer byla založena v roce 1992. Ze začátku byla činnost naší firmy zaměřena především na poskytování pravidelných úklidových služeb pro domácnosti, především čištění koberců. Později byl okruh našich zákazníků rozšířen o státní organizace, města i obce a soukromé firmy.

Pro naše klienty zajišťujeme pravidelný úklid i jednorázové úklidové práce a ostatní činnosti pro administrativní, průmyslové a komerční objekty.V rámci úklidových služeb můžeme zajistit kompletní hygienický servis.

Značnou část naší klientely tvoří i obce a města, pro něž zajišťujeme pravidelný úklid veřejného prostranství (čištění zeleně, chodníků a podchodů). V poslední době jsme naše služby rozšířili o provádění oprav a údržby městského mobiliáře - laviček, pískovišť, dětských atrakcí a sportovišť na veřejném prostranství.       


Úklidové práce jsou prováděny zkušenými a prověřenými zaměstnanci, kteří pravidelně procházejí školením o používání nových úklidových technologií a bezpečnosti práce. Máme ustálený kolektiv výhradně českých zaměstnanců na vysoké profesionální úrovni. Není výjimkou, že někteří zaměstnanci u nás pracují již přes 15 let, což je v našem oboru naprosto unikátní a o lecčem to vypovídá. V současné době čítá náš kolektiv zhruba 25 pracovníků.

Naše firma má vypracován systém kontrol provádění úklidu. Na jakékoli podněty a žádosti ze strany klienta jsme schopni v zájmu zajištění maximální spokojenosti urychleně reagovat. Při poskytování úklidových služeb používáme výkonnou profesionální techniku a úklidové prostředky odpovídající platným normám.

Firma Tomer má uzavřeno pojištění za škodu vzniklou provozní činností u Pojišťovny Kooperativa s limitem pojistného plnění 2.000.000,-Kč.